هفتمين سمينار آموزشي شبکه علمي غرب آسيا در روز سه شنبه مورخ 29/11/1387 با عنوان آشنايي با تجارت الکترونيک و سيستم هاي پرداخت الکترونيک در تالار ابوريحان دانشگاه شهيد بهشتي به ميزباني دانشکده مهندسي برق و کامپيوتر اين دانشگاه برگزار گرديد .

 

Sample Image

 

اين سمينار در ساعت 30/9 با تلاوت آياتي از کلام الله مجيد و پخش سرود مقدس جمهوري اسلامي آغاز و آقاي دکتر اسلام ناظمي اولين سخنران اين سمينار، از ساعت 45/9 الي 15/10 در رابطه با چالش هاي  تجارت الکترونيک در ايران، سخنراني نمودند.

جهت مشاهده رزومه آقاي دکتر اسلام ناظمي و ساير مدرسين شبکه علمي لطفاً اينجا کليک فرمائيد.

 
Sample Image

از ساعت  45/10  الي 15/11 آقاي مهندس سعيد امامي با موضوع  فناوري اطلاعات و کسب و کارهاي مجازي  سخنراني نمودند.

جهت مشاهده رزومه آقاي مهندس سعيد امامي و ساير مدرسين شبکه علمي لطفاً اينجا کليک فرمائيد

 

Sample Image
 
Sample Image

سپس از مدعوين عزيز تا ساعت 40/11 پذيرايي به عمل آمد و آقاي حيدرعلي کورنگي  تا ساعت 30/13 نصب و راه اندازي سرور، پايگاه داده، وب سرور، پردازشگر PHP و همچنين نحوه نصب و راه اندازي OSShop را تدريس نمودند.

معرفي انواع سيستم هاي پرداخت الکترونيک ايراني و بين المللي بخش ديگري از تدريس آقاي کورنگي بود.

جهت مشاهده رزومه آقاي  حيدرعلي کورنگي و ساير مدرسين شبکه علمي لطفًا اينجا کليک فرمائيد

 

Sample Image

سپس تا ساعت 45/14 به نماز و ناهار و استراحت اختصاص داده شد و از ساعت 45/14الي 20/15 آقاي مهندس احسان رياضي اصفهاني به معرفي فروشگاههاي الکترونيک موفق در ايران و جهان پرداختند.

جهت مشاهده رزومه آقاي مهندس احسان رياضي اصفهاني و ساير مدرسين شبکه علمي لطفًا اينجا کليک فرمائيد

 

Sample Image

در پايان سمينار آقاي کورنگي به مدت 25 دقيقه به سؤالات فني ، امنيتي و کارشناسي حاضرين پاسخ گفت و هفتمين سمينار آموزشي شبکه علمي غرب آسيا نيز به پايان رسيد.

 

Sample Image
 
Sample Image
   
Sample Image

يکي از نکات جالب توجه اين سمينار که آنرا از ساير سمينارهاي مشابه متمايز مي ساخت اهداي يک نسخه فروشگاه الکترونيک OSShop به صورت رايگان بود که تعدادي از حاضرين همزمان با مدرس سمينار آقاي کورنگي آنرا بر روي Lap top هاي خود نصب و نحوه مديريت آنرا در همين سمينار آموختند.

 

Sample Image

نظر سنجي ها  حاکي از آن است که مدعوين از حضور در اين سمينار آموزشي کاربردي ابراز رضايت قابل ملاحظه نمودند.

مدير عامل شبکه عليم غرب آسيا برگزاري اين سمينار موفق را نتيجه پشتکار و جديت مديران دانشگاه شهيد بهشتي و دانشکده مهندسي برق و کامپيوتر دانسته و  زحمات آقاي دکتر شعباني رئيس محترم دانشگاه ، آقاي دکتر افجه اي رئيس دانشکده مهندسي برق و کامپيوتر و معاونين محترم آن دانشکده آقاي دکتر هاشمي پور و آقاي دکتر ناظمي را گامي ارزنده در راستاي ارتقاء سطح دانش مديران و کارشناسان بخش هاي دولتي، دانشگاهي و خصوصي دانست و اين حرکت را عينيت بخشيدن به منويات مقام عظماي ولايت (مدظله) در راستاي نو آوري علمي وشکوفايي دانست.

 

Sample Image

حيدرعلي کورنگي از آقاي دکتر دري معاون محترم اداري مالي دانشگاه، آقاي رضواني مدير دفتر حقوقي و آقاي مهندس فخار رئيس محترم حراست دانشگاه شهيد بهشتي نيز که در طول دو سال گذشته در برگزاري هفت سمينار شبکه علمي زحمات بي شائبه اي را متقبل گرديدند صميمانه قدرداني نمود.

 

Sample Image
   
Sample Image
   
Sample Image
   
Sample Image